Kiadó jelenleg is működő gumis műhely a forgalmas Csömöri úton, több épülettel, irodával, lakórésszel és kiváló üzleti adottságokkal.

Csömöri út 270, Budapest, XVI. kerület
Ár 990.000 Ft / hó.
Ref: RMXH-99250F
  • Fénykép
  • 360 Túra
Ingatlan adatlap
Ár: 990.000 Ft / hó.
Négyzetméterár: 3.667 Ft
Hivatalos alapterület: 270 m2
Nettó alapterület: m2
Telekterület: 1260 m2
Típus: Üzlethelyiség
Város: Budapest
Kerület: XVI.
Emelet: ground floor
Épület típusa: Industrial
Parkoló helyek: 1
Emelet: ground floor
Ingatlan leírása
Budapest XVI. kerületében, a Csömöri út 270. szám alatt kiadó egy 1260 m²-es telken fekvő, több épületből álló telephely, amely jelenleg is működő gumis műhelyként üzemel. Az ingatlanhoz egy kétszintes főépület, egy külön szerelőműhely / melléképület, valamint külön tárolók tartoznak. A főépület egyik oldalán iroda, ügyfélfogadó és vizesblokkok találhatók, a másik oldalán pedig egy 2 szobás lakrész konyhával és fürdővel, így a telephely nemcsak üzleti működésre, hanem személyzeti / szolgálati használatra is alkalmas. A külön műhelyépület szerelési tevékenységre használható, a tárolók pedig további raktározási lehetőséget biztosítanak. A tulajdoni lap szerint az ingatlan megnevezése: kivett telephely.
Lokáció leírása

Az ingatlan a XVI. kerület frekventált részén, a forgalmas Csömöri út mentén helyezkedik el, jól látható, könnyen megközelíthető helyen. Az elhelyezkedés üzleti szempontból különösen előnyös, mivel a főútvonal melletti megjelenés stabil ügyfélforgalmat és jó elérhetőséget biztosít.
Egyéb információk

A muhely jelenlegi autós / gumis funkcióra alkalmas infrastruktúrával rendelkezik. A korábbi hirdetések alapján elérhető ipari áram, víz, fűtés, gáz cirkó, 16 bar-os légtechnikai rendszer, 24 órás kamerarendszer, valamint egy kb. 5 méter hosszú szerelőakna is rendelkezésre áll. A több bejárat, a nagy udvar és a különálló épületrészek rugalmas működést tesznek lehetővé.

Ez a telephely ideális választás annak, aki azonnal használható, működő gumis / szerviz bázist keres jó helyen, vagy olyan vállalkozásnak, amelynek fontos a láthatóság, a kész infrastruktúra és az, hogy a műhely, iroda, raktár és lakórész egy helyen legyen megoldva
  • Megosztás

Tudjon meg többet az ingatlanról

Lépjen kapcsolatba tanácsadónkkal