Világos, jó elosztású 2,5 szobás lakás eladó a Leányka utcai lakótelepen

Leányka utca 28, Budapest, XXII. kerület
Ár 62.990.000 Ft
Ref: RMXH-93BC62
  • Fénykép
  • Alaprajz
  • 360 Túra
Ingatlan adatlap
Ár: 62.990.000 Ft
Négyzetméterár: 1.145.273 Ft
Hivatalos alapterület: 55 m2
Nettó alapterület: m2
Típus: Lakás
Város: Budapest
Kerület: XXII.
Fürdőszobák: 1
WC: 1
Emelet: 1
Emelet: 1
Komfort szint: Összkomfortos
Ingatlan leírása
Eladó egy 55 m²-es, 2 és fél szobás panel lakás kiváló lokációval, világos terekkel. Az ingatlan azonnal költözhető, állapota átlagos: a szobák frissen felújítottak, míg a közös helyiségek a mai kor igényei szerint felújítandók, így új tulajdonosa saját elképzelései és ízlése szerint modernizálhatja.

A lakás praktikus elosztású: a két nagyobb szoba között egy félszoba található, amely kiválóan alkalmas dolgozósaroknak vagy étkezőnek. A félszoba egyik fala válaszfal, így igény esetén könnyen összenyitható a kisebbik szobával, ami tágasabb tér kialakítását teszi lehetővé.

A lakás tájolása kedvező: az egyik szoba keleti, a másik nyugati fekvésű, így az ingatlan a nap folyamán világos és jól átszellőztethető.

Főbb jellemzők:

- 55 m² alapterület
- 2 és fél szoba
- fürdőszoba és külön WC
- 1. emeleti elhelyezkedés
- panel építésű társasház
- burkolatok: laminált padló és járólap
- központi fűtés
Lokáció leírása
Budafok (XXII. kerület) ezen része, a Leányka utcai lakótelep a kerület egyik kedvelt lakókörnyezete: nyugodt, zöldövezeti hangulatot kínál, miközben a belváros autóval és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető. Az ingatlan a Savoya Park közelében található, így bevásárlási és szolgáltatási lehetőségek széles köre könnyen elérhető, a környéken pedig boltok, szolgáltatások, oktatási intézmények és tömegközlekedési lehetőségek is rendelkezésre állnak.
Egyéb információk
Az ingatlan azonnal költözhető, így új tulajdonosa rövid időn belül birtokba veheti.

A parkolás a környéken megoldott: a ház közvetlen közelében 17 órától csak a helyi lakosok parkolhatnak, ezért a környéken élők számára a parkolás általában nem okoz problémát.

A lakás praktikus elrendezése és jól alakítható alaprajza miatt saját otthonnak és befektetésnek egyaránt jó választás lehet.

A lakás OSP hitelre alkalmas ingatlan, ami kedvező finanszírozási lehetőséget biztosíthat a vásárlók számára.
  • Megosztás

Tudjon meg többet az ingatlanról

Lépjen kapcsolatba tanácsadónkkal